Sunday, September 9, 2012

Cufflinks


Posty miały być codziennie, ale wczoraj zwyczajnie mi się nie chciało...

Nawytwarzałam ostatnimi czasy trochę spinek do mankietów dla mojego narzeczonego, ale prawdopodobnie będę próbowała je również sprzedawać... zobaczymy co z tego wyniknie :)

Uwolniłam kilka centymetrow kwadratowych dwóch tkanin do haftowania, które zalegają w moich szafach i prawie trzy centymetry kwadratowe tkaniny w kratkę... wow :D nie jestem pewna czy takie rzeczy kwalifikują się do akcji, ale dajmy zadecydować pomysłodawczyni :)


Mam do Was małą prośbę: czy możecie mi napisać, które spinki podobają się Wam najbardziej (o ile się podobają :)... takie małe badanie rynku...

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce :)

8 comments :

 1. Hello

  I like them all, especially the ones with rainbow colors, and the anchor.

  well done...keep up the good work.

  ReplyDelete
 2. Widze, ze ostro wzielas sie do roboty :) Super!!! Mi najbardziej podobaja sie te na drugim zdjeciu :) Pozdrawiam!!!!

  ReplyDelete
 3. Zajrzałam do Ciebie, to Ci odpowiem :) a zobaczymy, czy Ty czytasz komentarze i czy odpowiesz na moje pytanie ;) Najbardziej podobają mi się te z kotwicą i te w krateczkę - świetne są. A co na takie spinki mówi Twój M?
  I teraz moje pytanie: chciałam się zapisać na Twoje candy ale nie posiadam facebooka więc nie mogę, bo nie spełniam jednego pkt. regulaminu zabawy. Da się to ominąć?
  Pozdrawiam /violka

  ReplyDelete
 4. Super spinki, nigdy bym nie wpadła na taki pomysł :) oprócz serduszek wszystkie mi się podobają, a najbardziej kotwice i + - .

  ReplyDelete
 5. Mi się podobają oststnie w kratki i kotwice są świetne

  ReplyDelete
 6. Mi się podobają kotwice, bo lubię marynarski styl. Ale opinią kobiet nie wiem czy jest się co sugerować :) Zasięgnęłam więc języka, i moje chłopię zapiało z zachwytu nad grzybkami Mario. Genialny pomysł!

  ReplyDelete
 7. bosskie są! Klimat Mario jest klawy:D. Może jeszcze jakiś inne przedmioty poza muchomorkami...np. kwiatki, rury....gwiazdki itp?

  ReplyDelete
 8. Fajny pomysł! Dla faceta serduszka raczej odpadają. Plus i minus są super. Kotwice i kratki też.

  ReplyDelete